Рішенням педагогічної
ради школи від 16.03.2020р. навчання відбуватиметься в дистанційному режимі.
Кожного тижня на цьому блозі будуть викладені завдання для кожного класу з
кожного навчального предмету. Обирайте свій клас, виконуйте завдання в зошитах, щоб по закінченню карантину надати на перевірку вчителям.
Немає коментарів:
Дописати коментар